Regal XL - Broilking
Skříňka na plynovou láhev

Skříňka na plynovou láhev

Podvozek grilu umožňuje uskladnění 10 kg plynové láhve. Láhev tak nebude kazit vzhled vašeho nového grilu a navíc uvnitř najdete praktickou poličku na nádobí nebo grilovací nářadí.

.

Podsvětlené ovládací prvky

Podsvětlené ovládací prvky

Večerní grilování je díky podsvětleným ovládacím prvkům hračka. Regulaci výkonu grilu tak máte neustále pod kontrolou.

Police na koření

Police na koření s háčky na nářadí

Praktická a funkční polička, která se nachází v bočním stolku v blízkosti pracovní plochy je ideální na koření. Vše je díky tomu na dosah a perfektní grilování může začít. Navíc s háčky pro zavěšení nářadí.

Dva nezávislé grilovací prostory

Dva nezávislé grilovací prostory

Malá trouba je ideální pro přípravu jídla pro 2 až 4 osoby nebo pro samostatnou přípravu pokrmu pro alergiky atd. Využití dvou samostatných grilovacích komor oceníte také v případě, že plánujete připravovat dva chody a chcete předejít tomu, aby došlo k vzájemnému ovlivnění chutí.

 

Otevírání víka Roll-On

Otevírání víka Roll-On

Robustní těžké víko je ukotveno blíže ke středu, a tak při otevírání klade minimální odpor. Další výhodou tohoto řešení je, že víko při otevření přesahuje pouze minimálně za zadní stěnu grilu a není tak nutné mít gril při použití odstavený daleko od zdi.

Dva nezávislé grilovací prostory

Oboustranný litinový rošt

Litina a ocel, tyto materiály velmi dobře roznášejí teplo a po otevření víka se rychle neochlazují. To vede k rychlému zatažení masa, nedojde tak k uvolnění šťáv z masa a maso zůstává šťavnaté a křehké. Litinové rošty na grilech Broil King jsou navíc použitelné z obou stran. „Ostrá“ strana roštu je nejlepší na steaky a plochá se žlábky na zeleninu a další drobnější potraviny.

Hořáky Dual-Tube ™

Patentovaný hořák „trubka v trubce“ zajišťuje rovnoměrný plamen a výkon po celé délce hořáku. Toto řešení zajišťuje také optimální distribuci tepla v topeništi. Více než 120 otvorů ve dvou řadách na každém hořáku poskytuje rychlé zahřátí grilu, a to i v zimním období.

Boční vařič

Co by to bylo za grilování, kdybyste museli odskakovat do kuchyně pro omáčky nebo přílohy. Díky bočnímu vařiči máte kompletní kuchyni k dispozici přímo na Vaší zahradě.

Otáčecí rožeň na 230 V

Skvělá vychytávka na rožnění kuřat a dalších pokrmů. Grily vybavené rožněm od Broil King mají navíc přímo z výroby instalovaný přídavný trubkový hořák v zadní spodní části víka, který zajišťuje optimální výkon při rožnění. S rožněm budou vaše pokrmy mnohem šťavnatější než při použití stojánků na maso. Nosnost motoru rožně je cca 7-8 kg.

Kryty hořáků Flav-R-Wave ™

Skvělá věc pro dokonalou chuť grilovaných pokrmů. Kryty zakrývají prostor nad hořáky, aby bylo zajištěno rovnoměrné rozložení tepla a odpařování vypékaných šťáv a tuků. Kryty hořáků také zabraňují popálení nádobí a odstiňují kapající tuk od hořáků. Zajišťují také udržení teploty v grilu při grilování s otevřeným víkem.

Teploměr Deluxe Accu-Temp ™

Teploměr Vám dává kontrolu nad grilováním. Ukazuje teplotu pod víkem grilu v rozsahu od 0 do 450 stupňů Celsia. Sonda poskytuje přesné měření teploty. Elegantní povrchová úprava umocňuje design a styl. 

Elektronické zapalování

S elektronickým zapalováním Sure-Lite™ bude váš gril v provozu během vteřiny. Zapalování je napájeno z AAA nebo AA baterií umístěných ve skříni grilu.

Uzamykatelná kolečka a nivelační knoflíky

Kola jsou opatřena zámkem tak, aby se nemohl gril posunout v nevhodný okamžik při grilování. Kromě toho nabízejí obě přední kola možnost vyrovnání grilu na nerovném terénu.

Linear Flow ventily s knoflíky 180 ° Sensi-Touch ™

Plynulá a jemná regulace výkonu grilu Broil King je s ovládacími knoflíky s technologií Sensi-Touch ™ hračka. Každý hořák má samostatnou regulaci pro optimální nastavení výkonu a také přímého i nepřímého grilování.

Broil King® Regal ™ 690 je gril pro nadšené milovníky grilování. Stejně jako model Imperial S 690 nabízí dva samostatné grilovací boxy a to za přijatelnější cenu.

Katalogové číslo: 997283 

EAN:  06270310768

Upozorňujeme, že informace uvedené na této a dalších kartách jsou pouze orientační a mohou se lišit v závislosti na modelové řadě.

Prodloužená záruka může být podmíněna registrací.

Podrobné informace a podmínky prodloužené záruky najdete na odkazu zde.

 

 • Světla na madle víka pro osvětlení grilovací plochy
 • 6 hořáků Dual-Tube ™ z nerezové oceli
 • 17,6 kW celkový výkon hlavních hořáků
 • 2,7 kW výkon bočního IR vařiče
 • 4,4 kW  výkon zadního hořáku pro rožnění
 • 5645 cm2 celková pracovní plocha
 • 4032 cm2 plocha hlavního grilovacího prostoru
 • Ohřívací rošt z nerezové oceli v obou grilovacích prostorech
 • Boční police z ušlechtilé oceli
 • Ocelová skříňka s tuhou konstrukcí s dvířky
 • Kryty hořáků Flav-R-Wave ™ jsou vyrobeny z nerezové oceli
 • Nejvyšší kvalita těžkých litinových roštů Flav-R-Cast
 • Systém regulace teploty ventily Linear-Flow ™ Sensi-Touch pro optimální regulaci výkonu
 • Teploměr Deluxe Accu-Temp ™
 • Možnost snadného uložení 10 kg plynové lahve v podvozku grilu
 • Modré podsvícení knoflíků (na baterie)
 • 6 koleček na podvozku, z toho 3 přední s aretací a navíc s možností nivelačního vyrovnání

Výška – 125 cm
Šířka – 159 cm
Hloubka – 63 cm

Hmotnost: 94 kg

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Verze s běžným bočním vařičem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Verze s infra bočním vařičem (IR)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOPORUČENÉ DOPLŇKY

Infolinka:
+420 774 154 484

E-mail:
info@broilking.cz