REGAL™ 420 BUILT-IN - Broilking
Podsvětlené ovládací prvky

Hořáky Dual-Tube ™

Patentovaný hořák “trubka v trubce” zajišťuje rovnoměrný plamen a výkon po celé délce hořáku. Toto řešení zajišťuje také optimální distribuci tepla v topeništi. Více než 120 otvorů ve dvou řadách na každém hořáku poskytuje rychlé zahřátí grilu, a to i v zimním období.

Kvalitní nerezový rošt

Oboustranný litinový rošt

Litina a ocel, tyto materiály velmi dobře roznášejí teplo a po otevření krytu mřížky se neochlazují. To vede k rychlému uzavření masa, nedojde tak k uvolnění šťáv a maso zůstává šťavnaté a křehké. Litinové rošty na grilech Broil King jsou navíc použitelné z obou stran. „Ostrá“ strana roštu je nejlepší na steaky a plochá se žlábky na zeleninu a další drobnější potraviny.

Skříňka na plynovou láhev

Aromatizery Flav-R-Wave ™

Skvělá věc pro dokonalou chuť grilovaných pokrmů. Aromatizery zakrývají prostor nad hořáky, aby bylo zajištěno rovnoměrné rozložení tepla a odpařování vypékaných šťáv a tuků. Aromatizery také zabraňují popálení nádobí a odstiňují kapající tuk od hořáků. Zajišťují také udržení teploty v grilu při grilování s otevřeným víkem.

Podsvětlené ovládací prvky

Večerní grilování je díky podsvětleným ovládacím prvkům hračka. Regulaci výkonu grilu tak máte neustále pod kontrolou.

Kvalitní nerezový rošt

Elektronické zapalování

S elektronickým zapalováním Sure-Lite™ bude Váš gril v provozu během vteřiny.

Skříňka na plynovou láhev

Teploměr Deluxe Accu-Temp ™

Teploměr vám dává kontrolu nad grilováním. Ukazuje teplotu pod víkem grilu v rozsahu od 0 do 450 stupňů Celsia. Hluboce vložená sonda poskytuje přesné měření teploty. Elegantní povrchová úprava umocňuje design a styl.

 

Lapač tuku s možností vysunutí

Přístup do prostoru kde dochází k zachycení vypečeného tuku nemůže být snadnější. Díky vysouvacímu modulu a samostatné nerezové vyjímatelné misce je čištění dílem okamžiku. 

Gril Broil King – Regal 420 Built-in je určený pro vestavbu do venkovní kuchyně. Zajistí Vám komfort a stane se ideální a nepostradatelnou součástí Vaší zahradní kuchyně. Součástí grilu je standardní připojovací sada na plynovou lahev (5 nebo 10 kg). Mimo běžné výhody grilů Broil King, je předností tohoto modelu oproti většině konkurentů dvouplášťová konstrukce grilu. Takové řešení lépe zabraňuje pronikání tepla do okolních materiálů, lépe udržuje teplotu uvnitř grilu a má delší životnost.

Důležité upozornění!  Instalaci a zapojení vestavného grilu doporučujeme svěřit osobě s odpovídající odbornou kvalifikací. Pečlivě dodržujte návod k instalaci a obsluze grilu. Nedodržení pokynů může způsobit škody na majetku, zdraví nebo životě.

Katalogové číslo: 885653 propan-butan / 885656 zemní plyn (vyhrazujeme si možnost změny katalogového čísla v závislosti na čase, místě produkce atp.)

EAN: 062703105475 (vyhrazujeme si možnost změny EAN v závislosti na čase, místě produkce atp.)

verze na propan/butan

 

Prodloužená záruka může být podmíněna registrací.

Podrobné informace a podmínky prodloužené záruky najdete na odkazu zde.

  • 4 hořáky Dual-Tube ™ z nerezové oceli
  • 13,2 kW celkový výkon
  • 4484 cm2 celková pracovní plocha
  • 3226 cm2 plocha hlavního grilovacího prostoru
  • Kryty hořáků Flav-R-Wave ™ jsou vyrobeny z nerezové oceli
  • Nejvyšší kvalita litinových roštů
  • Systém regulace teploty ventily Linear-Flow ™ Sensi-Touch pro optimální regulaci výkonu
  • Teploměr Deluxe Accu-Temp ™
  • Modré podsvícení knoflíků

Rozměry montážních otvorů pro vestavné grily Broil King.

Infolinka:
+420 774 154 484

E-mail:
info@broilking.cz