REGAL 500 PELLET - Broilking
Dva nezávislé grilovací prostory

Přehledný LCD panel

Velmi kvalitní displej, který je dobře čitelný i na slunci. Ovládací panel, má tři předvolby pro uzení 107°C, pečení 176°C a grilování 315°C. Na ovládacím panelu je podsvícený knoflík, který může přesně nastavit teplotu uvnitř grilu po 1°C.

Podsvětlené ovládací prvky

Aplikace pro Apple a Android

Většinu funkcí grilu můžete pohodlně ovládat přes mobilní telefon díky aplikaci pro telefony s operačním systémem Apple nebo Android. Gril můžete připojit na vaši domácí Wi-Fi a obsluhovat ho z jakéhokoliv místa na světě.

Provoz na pelety

Peletový gril je spojením přírodního paliva a snadnosti obsluhy, kterou znáte z plynových grilů. Gril nabízí široký rozsah teplot 80-315° a je proto vhodný stejně tak na low-and_slow grilování až po steaky.

Police na koření

Integrovaný sondový teploměr

2 sondy mohou neustále sledovat teplotu uvnitř masa a upozornit vás na dosažení nastavené teploty přes váš mobilní telefon. Samozřejmě další samostatný sensor sleduje také teplotu uvnitř grilovacího boxu, aby vaše grilování bylo 100% pod kontrolou.

Těsnění víka

Víko je izolované a vybavené žáruvzdorným těsněním, které zlepšuje vlastnosti grilu za nepříznivých povětrnostních podmínek.

Otáčecí rožeň

Skvělá vychytávka na rožnění kuřat a dalších pokrmů. Možná máte dojem, že tohle nepotřebujete. Rožeň je však skvělý pro udržení šťáv v mase a výsledek grilování je pak mnohem lepší než když připravíte například drůbež jen ve stojánku. Rožnit samozřejmě můžete i další kosy masa.

Profesionální rošty z litiny

Broil King®

Nastavitelné nohy

Velmi snadno výškově nastavitelné nohy grilu zajistí stabilitu grilu i na nerovném terénu.

Skvělý gril na pelety, který spojuje snadnost obsluhy plynových grilů s použitím přírodního paliva v podobě pelet lisovaných výhradně ze dřeva.

Kód produktu: 496055 EU

EAN: 062703960555

Prodloužená záruka může být podmíněna registrací.

Podrobné informace a podmínky prodloužené záruky najdete na odkazu zde.

 

Podívejte se přehledně na rozdíly mezi modely grilů z řady Broil King Pellet.

Upozorňujeme, že rozměry a údaje jsou orientační a může dojít ke drobným odchylkám.

Rozměry smontovaného  grilu: —–

Transportní rozměry:

Hmotnost: +++ kg

 

 

Návod můžete stáhnout na odkazu zde

DOPORUČENÉ DOPLŇKY

Infolinka:
+420 774 154 484

E-mail:
info@broilking.cz