IMPERIAL XLS - Broilking
Dva nezávislé grilovací prostory

Dva nezávislé grilovací prostory

Malá trouba je ideální pro přípravu jídla pro 2 až 4 osoby nebo pro samostatnou přípravu pokrmu pro alergiky atd. Využití dvou samostatných grilovacích komor oceníte také v případě, že plánujete připravovat dva chody a chcete předejít tomu, aby došlo k vzájemnému ovlivnění chutí.

Podsvětlené ovládací prvky

Podsvětlené ovládací prvky

Večerní grilování je díky podsvětleným ovládacím prvkům hračka. Regulaci výkonu grilu tak máte neustále pod kontrolou.

Police na koření

Police na koření

Praktická a funkční polička, která se nachází v bočním stolku v blízkosti pracovní plochy je ideální na koření. Vše je díky tomu na dosah a perfektní grilování může začít.

Boční vysouvací zásuvka

Pravý boční stolek grilu je vybaven praktickou vysouvací zásuvkou, kam můžete uložit grilovací nářadí nebo i připravené pokrmy, abyste je chránili například před domácími mazlíčky. Za madlem zásuvky můžete mít připravené koření a omáčky, které tak budou vždy na dosah ruky.

Otevírání víka Roll-On

Otevírání víka Roll-On

Robustní těžké víko je ukotveno blíže ke středu, a tak při otevírání klade minimální odpor. Další výhodou tohoto řešení je, že víko při otevření přesahuje pouze minimálně za zadní stěnu grilu a není tak nutné mít gril při použití odstavený daleko od zdi.

Otáčecí rožeň

Skvělá vychytávka na rožnění kuřat a dalších pokrmů. Grily vybavené rožněm od Broil King mají navíc přímo z výroby instalovaný přídavný trubkový hořák v zadní spodní části víka, který zajišťuje optimální výkon při rožnění. Nosnost rožně je cca 7-8 kg. 

Profesionální rošty z odlité nerezové oceli

Broil King® představuje novinku v podobě nezničitelných roštů z odlité nerezové oceli, které jsou k dispozici výhradně na sérii Imperial ™. Jednoduchá údržba, dlouhá životnost nerezové oceli. Stejně jako jejich litinový protějšek mají tyto rošty použitelné obě strany. „Špičatá strana je ideální pro steaky, druhá drážkovaná pro zeleninu a zachytávání šťáv.

Boční IR vařič

Broil King infra boční vařič umožňuje zatažení masa při teplotě až 927º C (1700° F). Můžete ho ale použít i jako běžný boční vařič. Rozměry 24,5 x 30,3 cm. Silný rošt z nerezové oceli o průměru 8 mm.

Hořáky Dual-Tube ™

Patentovaný hořák „trubka v trubce“ zajišťuje rovnoměrný plamen a výkon po celé délce hořáku. Toto řešení zajišťuje také optimální distribuci tepla v topeništi. Více než 120 otvorů ve dvou řadách na každém hořáku poskytuje rychlé zahřátí grilu, a to i v zimním období.

Kryty hořáků Flav-R-Wave ™

Skvělá věc pro dokonalou chuť grilovaných pokrmů. Kryty zakrývají prostor nad hořáky, aby bylo zajištěno rovnoměrné rozložení tepla a odpařování vypékaných šťáv a tuků. Kryty hořáků také zabraňují popálení nádobí a odstiňují kapající tuk od hořáků. Zajišťují také udržení teploty v grilu při grilování s otevřeným víkem.

Teploměr Deluxe Accu-Temp ™

Teploměr Vám dává kontrolu nad grilováním. Ukazuje teplotu pod víkem grilu v rozsahu od 0 do 450 stupňů Celsia. Sonda poskytuje přesné měření teploty. Elegantní povrchová úprava umocňuje design a styl. 

Osvětlení grilovací plochy

Nyní můžete grilovat, kdykoliv budete chtít, díky integrovanému osvětlení grilovací plochy. Napájení světla je řešeno přípojkou na 230V v zadní části grilu.

Elektronické zapalování

S elektronickým zapalováním Sure-Lite™ bude váš gril v provozu během vteřiny. Zapalování je napájeno z AAA nebo AA baterií umístěných ve skříni grilu.

Uzamykatelná kolečka a nivelační knoflíky

Kola jsou opatřena zámkem tak, aby se nemohl gril posunout v nevhodný okamžik při grilování. Kromě toho nabízejí obě přední kola možnost vyrovnání grilu na nerovném terénu.

Linear Flow ventily s knoflíky 180 ° Sensi-Touch ™

Plynulá a jemná regulace výkonu grilu Broil King je s ovládacími knoflíky s technologií Sensi-Touch ™ hračka. Každý hořák má samostatnou regulaci pro optimální nastavení výkonu a také přímého i nepřímého grilování.

Zahradní gril Imperial S 690 IR je určen pro nejnáročnější nadšence grilování. Má dva nezávislé prostory pro grilování, zvládne romantickou večeři pro dva i pohoštění pro více osob. Užaslí hosté budou obdivovat chutné pokrmy z grilu, které připravíte bez námahy. Díky vnitřnímu osvětlení grilovací plochy a podsvícení knoflíků vás při grilování nezaskočí ani zapadající slunce. Nejvyšší kvalita použitých materiálů a povrchové úpravy zajistí bezproblémový provoz po mnoho let.

Katalogové číslo: 997883 

EAN:  06270397883

Do vyprodání zásob může být gril vybaven IR vařičem ve verzi pro dodatečnou montáž, tento bude dodán v samostatném balení.

Upozorňujeme, že informace uvedené na této a dalších kartách jsou pouze orientační a mohou se lišit v závislosti na modelové řadě.

Prodloužená záruka může být podmíněna registrací.

Podrobné informace a podmínky prodloužené záruky najdete na odkazu zde.

 

 

 • 6 hořáků Dual-Tube ™ z nerezové oceli
 • Vestavěná lampa uvnitř většího grilovacího boxu a modře podsvícené knoflíky
 • 17,6 kW celkový výkon
 • 2,7 kW výkon bočního vařiče (4,4 kW v případě instalovaného IR vařiče)
 • 4,4 kW BBQ výkon hořáku pro rožnění
 • 6 645 cm2 celková pracovní plocha s druhým patrem roštu
 • Plocha roštu hlavního grilovacího prostoru 64 x 48,5 cm
 • Plocha roštu menšího grilovacího prostoru 30 x 48,5 cm
 • Boční police z ušlechtilé oceli, výsuvná zásuvka na pravém polici
 • Ocelová skříňka s tuhou konstrukcí s dvířky a zásuvkami z nerezové oceli. Do skříňky se vejde i 10 kg plynová láhev
 • 2 grilovací boxy různých velikostí z nerezové oceli
 • Kryty hořáků Flav-R-Wave ™ jsou vyrobeny z nerezové oceli
 • Odolné rošty z odlité nerezové oceli (uchovávají si výhody litiny, ale jsou téměř nerozbitné)
 • Systém regulace teploty ventily Linear-Flow ™ Sensi-Touch
 • 2 teploměry Deluxe Accu-Temp ™
 • Šest koleček s možností natáčení a navíc tři přední kola mají možnost vyrovnání a aretace.
 • Prvky grilu pokrytý černou epoxidovou práškovou barvou
 • Tuhá skříň s dvířky a zásuvkami z nerezové oceli (pouze Imperial S 690)
 • Dvouplášťové víko z té nejkvalitnější nerezové oceli

Rozměry smontovaného  grilu: výška – 125 cm,  šířka – 193 cm, hloubka – 63 cm

Transportní rozměry:

Hmotnost: 138 kg

 

Všechny grily Broil King jsou přímo u výrobce osazeny kompenenty plyového rozvodu a to zvyšuje bezpečnost a spolehlivost dodávaných produktů. Montáž je vždy velmi snadná a zvládnete ji podle tištěného manuálu, který obdržíte společně se zakoupeným grilem nebo vám může pomoci videonávod. Upozorňujeme, že videonávod je pouze ilustrační a nemusí vždy přesně odpovídat dodanému grilu.

Verze s klasickým bočním vařičem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Verze s infra bočním vařičem (IR)

 

 

 

 

 

 

 

 

DOPORUČENÉ DOPLŇKY

Infolinka:
+420 774 154 484

E-mail:
info@broilking.cz