PGT - PROFESIONÁLNÍ GRILOVACÍ SYSTÉM - Broilking

PŘEDSTAVUJEME PGT

TENTO VÝJIMEČNÝ GRILOVACÍ SYSTÉM BYL VYVINUT FIRMOU BROIL KING TAK, ABY KAŽDÝ MOHL DOCÍLIT SKVĚLÝCH VÝSLEDKŮ GRILOVÁNÍ. BEZ OHLEDU NA TO JAKÝ MODEL GRILU SI VYBERETE, LEGENDÁRNÍ GRILOVACÍ SYSTÉM VÁM DÁVÁ MOŽNOST VAŘIT NA VAŠEM GRILU V JAKÉMKOLIV STYLU. MŮŽETE PŘIPRAVOVAT DOKONALÉ STEAKY, GRILOVAT DRŮBEŽ NEBO PÉCT TŘEBA I DEZERTY. 

PGT JE SLOŽEN Z PĚTI PRVKŮ: GRILOVACÍHO BOXU, ROŠTŮ, KRYTŮ HOŘÁKŮ, HORÁKŮ A OVLÁDACÍCH PLYNOVÝCH VENTILŮ.

 

GRILOVACÍ BOX

Je vyroben z tlakově litého hliníku, smaltované oceli a ušlechtilé nerezové oceli. Tyto odolné grilovací boxy poskytují vynikající zadržování tepla a dlouhou životnost.

GRILOVACÍ ROŠTY

Naše grilovací rošty zajišťují vynikající retenci tepla a velmi dobře fungují také při tvorbě chuti a zachování šťavnatosti pokrmu. Těžké litinové rošty mají dvě strany. Jedna strana je špičatá pro perfektní steakové „značky“, zatímco druhá strana má drážky pro nepřetržité „podlévání“. Silné mřížky z nerezové oceli se velmi snadno čistí a poskytují dlouhou životnost.

FLAV-R-WAVE KRYTY HOŘÁKŮ

Grilovací systém Flav-R-Wave ™ z nerezové oceli zajišťuje vynikající distribuci tepla po celém povrchu grilu a chrání hořáky před kapajícím tukem. Tuk který spadne na Flav-R-Wave™, se okamžitě odpaří. Pára vytvořená tímto procesem, která následně ulpívá na grilovaném pokrmu vytváří onu nezaměnitelnou chuť grilování.

ROBUSTNÍ HOŘÁKY

Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Patentované hořáky Broil King® s velkým průměrem trubice poskytují dvě řady plamenů pro rovnoměrné rozložení tepla.

OVLÁDACÍ VENTILY

Linear-Flow™ – ventily se 180° ovládacími knoflíky Sensi-Touch™ vám poskytnou dokonalou regulaci tepla, což vám umožní nastavit váš gril na perfektní teplotu pro grilování, pečení nebo pomalé vaření.

Infolinka:
+420 774 154 484

E-mail:
info@broilking.cz