Profesionální plynové grily - Broilking

Přestože v průběhu let prosluly plynové grily Broil King jako profesionální vybavení, naše nabídka je určena pro fanoušky grilování i pro restauratéry. Řada gastronomických profesionálů však musela uznat, že kvalita a technické řešení Broil Kingu přináší výhody, které zaručují kvalitní grilování. Samozřejmostí je dlouhá životnost grilů Broil King.

Profesionální tým inženýrů a designérů v Kanadě zajistil řadu patentovaných a inovativních řešení. Hořáky Dual-Tube, zajišťující rovnoměrné rozložení tepla uvnitř trouby, nebo aromatizery Flav-R-Wave, které dávají pokrmům jedinečnou chuť. V plynovém grilu Broil King se naučíte překvapit návštěvníky zajímavou kombinací chutí a každé grilování bude úspěšné. Prodejci grilů Broil King procházejí odborným školením a obdržíte u nich spolehlivé a podrobné informace užitečné pro výběr grilu a jeho použití.

Svět Broil King nejsou jen plynové grily, ale také široká škála příslušenství, které pomáhá realizovat téměř každý nápad od jednoduchého steaku po efektní dezert. Pozitivní zpětná vazba od mnoha uživatelů po celém světě potvrzuje, že Broil King si zaslouží důvěru. Modely vybavené skříňkou pro plynové láhve mají elegantní vzhled, který zdůrazní estetiku zahrady či terasy. Stojí za to investovat do profesionalního řešení a dokonalého kulinářského zážitku.

Hořáky Dual-Tube
Patentované hořáky „trubka v trubce“ zajišťují rovnoměrný tlaku plynu po celé délce hořáku. Toto řešení poskytuje stabilní hoření po celé délce hořáku a rovnoměrnou teplotu po celé ploše grilu. Hořáky mají dvě řady 120 otvorů, které poskytují rovnoměrné rozložení tepla. To vám umožní grilování rovnoměrně na každém kousku mřížky. Hořáky Dual-Tube mají 32 mm v průměru.Konstrukce hořáků má záruku 10 let.

Aromatizery Flav-R-Wave
Aromatizery v různých tvarech nakonec vytlačily z trhu dříve používané lávové kameny. Dnešní řešení je účinnější při odpařování kapek šťáv a tuků, které dávají grilovaným pokrmům typickou chuť a vůni. Aromatizery jsou vyrobeny z nerezové oceli a pokrývají přibližně 90% prostoru pod roštem, takže nejen chrání nadobí před plameny, ale také rovnoměrně rozkládájí teplotu. Je proto důležité pečlivě vybírat kvalitní maso, ryby, zeleninu a ovoce, aby se využila příležitost, kterou nabízí každý zahradní gril Broil King.

Těžký oboustranný litinový rošt
Proč se na rošt používá těžká litina a ocel? Tyto materiály velmi dobře roznášejí teplo a po otevření krytu mřížky se neochlazují. To vede k rychlému uzavření masa a nedojde k nežádoucímu uvolnění šťáv. Maso tak zůstává šťavnaté a křehké. Litinové rošty na grilech Broil King jsou navíc použitelné z obou stran. „Ostrá“ strana roštu je nejlepší na steaky a „placatá“ na zeleninu a další drobnější potraviny.

Nerezová ocel
Ocel použitá při výrobě zahradních grilů Broil King je vyrobena v Severní Americe. Díky tomu má výrobce kontrolu nad její kvalitou, což není pravidlem grilů konkurence vyrobených v zemích s levnou pracovní silou. Použití nerezové oceli AISI430 činí prvky vyrobené z tohoto materiálu odolnými proti kyselinám a rychlým a velkým změnám teplot.

Porcelánový smalt
Porcelánový smalt je ideálním materiálem pro povrchovou úpravu grilů, a to především díky své odolnosti proti žáru, povětrnostním vlivům a korozi. Smalt nabízí také velmi efektní černý lesklý povrch luxusního vzhledu. Na díly se smaltovaným povrchem nabízí Broil King doživotní záruku.

Infolinka:
+420 774 154 484

E-mail:
info@broilking.cz