Imperial 590 Built-In - Broilking
Podsvětlené ovládací prvky

Hořáky Dual-Tube ™

Patentovaný hořák “trubka v trubce” zajišťuje rovnoměrný plamen a výkon po celé délce hořáku. Toto řešení zajišťuje také optimální distribuci tepla v topeništi. Více než 120 otvorů ve dvou řadách na každém hořáku poskytuje rychlé zahřátí grilu, a to i v zimním období.

Kvalitní nerezový rošt

Profesionální rošty z odlité nerezové oceli

Broil King® představuje novinku v podobě nezničitelných roštů z odlité nerezové oceli, které jsou k dispozici výhradně na sérii Imperial ™. Jednoduchá údržba, dlouhá životnost nerezové oceli. Stejně jako jejich litinový protějšek mají tyto rošty použitelné obě strany. „Špičatá strana je ideální pro steaky, druhá drážkovaná pro zeleninu a zachytávání šťáv.

Skříňka na plynovou láhev

Aromatizery Flav-R-Wave ™

Skvělá věc pro dokonalou chuť grilovaných pokrmů. Aromatizery zakrývají prostor nad hořáky, aby bylo zajištěno rovnoměrné rozložení tepla a odpařování vypékaných šťáv a tuků. Aromatizery také zabraňují popálení nádobí a odstiňují kapající tuk od hořáků. Zajišťují také udržení teploty v grilu při grilování s otevřeným víkem.

Podsvětlené ovládací prvky

Večerní grilování je díky podsvětleným ovládacím prvkům hračka. Regulaci výkonu grilu tak máte neustále pod kontrolou.

Kvalitní nerezový rošt

Elektronické zapalování

S elektronickým zapalováním Sure-Lite™ bude váš gril v provozu během vteřiny. Zapalování je napájeno z baterie AAA.

Skříňka na plynovou láhev

Teploměr Deluxe Accu-Temp ™

Teploměr vám dává kontrolu nad grilováním. Ukazuje teplotu pod víkem grilu v rozsahu od 0 do 450 stupňů Celsia. Hluboce vložená sonda poskytuje přesné měření teploty. Elegantní povrchová úprava umocňuje design a styl.

 

Velká grilovací plocha

U tohoto grilu nejste omezeni velikostí grilovací plochy a váš gril tak bude pro vás opravdovou venkovní grilovací kuchyní.

Výsuvný modul s lapačem tuku

Díky výsuvnému lapači tuku je likvidace vypečeného oleje hračka. Ze zásuvky jednoduše vyjmete nerezovou misku s tukem, vylijete, umyjete a vrátíte zpět.

Prodloužená záruka

Grily Broil King jsou jako jedny z posledních vyráběny stále v továrnách v USA a Kanadě. Tomu odpovídá i následný zákaznický servis a záruční podmínky. V tomto případě doživotní záruka na grilovací box + 10 let na hořáky a 2 roky na ostatní díly.

Gril Broil King – Imperial 590 Built-In je určený pro vestavbu do venkovní kuchyně. Zajistí Vám komfort a stane se ideální a nepostradatelnou součástí vaší zahradní kuchyně. Součástí grilu je standardní připojovací sada na plynovou lahev (5 Kg nebo 10 kg). Mimo běžné výhody grilů Broil King, je předností  oproti většině konkurentů dvouplášťová konstrukce grilu. Takové řešení lépe zabraňuje pronikání tepla do okolních materiálů, lépe udržuje teplotu uvnitř grilu a má delší životnost.

Vestavné grily řady Imperial si můžete pořídit v provedení se spodní skříňkou (označení CABINET)  nebo pouze vrchní hořákovou část.

Důležité upozornění!  Instalaci a zapojení vestavného grilu doporučujeme svěřit osobě s odpovídající odbornou kvalifikací. Pečlivě dodržujte návod k instalaci a obsluze grilu. Nedodržení pokynů může způsobit škody na majetku, zdraví nebo životě.

Katalogové číslo: 998083 (vyhrazujeme si možnost změny katalogového čísla v závislosti na čase, místě produkce atp.)

EAN: 062703980836 (vyhrazujeme si možnost změny EAN v závislosti na čase, místě produkce atp.)

* Upozorňujeme, že dodací lhůty vestavných grilů mohou být delší než je zvykem u běžných modelů. Na dostupnost se prosím informujte u vašeho prodejce.

Prodloužená záruka může být podmíněna registrací.

Podrobné informace a podmínky prodloužené záruky najdete na odkazu zde.

 • 5 hořáků Dual-Tube ™ z nerezové oceli
 • 16 kW celkový výkon
 • 2,7 kW boční vařič
 • 4,4 kW zadní hořák pro rožnění (motor a rožeň jsou součástí dodávky v ceně)
 • 5645 cm2 celkové pracovní plocha včetně roštů v druhém patře
 • 4032 cm2 plocha hlavního grilovacího prostoru
 • Aromatyzer (kryty hořáků) Flav-R-Wave ™ jsou vyroben z nerezové oceli
 • Nejvyšší kvalita nerozbitných roštů z lité nerezové oceli
 • Systém regulace teploty ventily Linear-Flow ™ Sensi-Touch pro optimální regulaci výkonu
 • Teploměr Deluxe Accu-Temp ™
 • Modré podsvícení knoflíků a osvětlení grilovací plochy (připojeno na 230 V) 

Rozměry montážních otvorů pro vestavné grily Broil King

Infolinka:
+420 774 154 484

E-mail:
info@broilking.cz