IMPERIAL S 690 IR - Broilking

IMPERIAL S 690 IR

Dva nezávislé grilovací prostory

Dva nezávislé grilovací prostory

Malá trouba je ideální pro přípravu jídla pro 2 až 4 osoby nebo pro samostatnou přípravu pokrmu pro alergiky atd. Využití dvou samostatných grilovacích komor oceníte také v případě, že plánujete připravovat dva chody a chcete předejít tomu, aby došlo k vzájemnému ovlivnění chutí.

Podsvětlené ovládací prvky

Podsvětlené ovládací prvky

Večerní grilování je díky podsvětleným ovládacím prvkům hračka. Regulaci výkonu grilu tak máte neustále pod kontrolou.

Osvětlení grilovací plochy

Nyní můžete grilovat, kdykoliv budete chtít, díky integrovanému osvětlení grilovací plochy. Napájení světla je řešeno přípojkou na 230V v zadní části grilu.

Otevírání víka Roll-On

Otevírání víka Roll-On

Robustní těžké víko je ukotveno blíže ke středu, a tak při otevírání klade minimální odpor. Další výhodou tohoto řešení je, že víko při otevření přesahuje pouze minimálně za zadní stěnu grilu a není tak nutné mít gril při použití odstavený daleko od zdi.

Boční vysouvací zásuvka

Pravý boční stolek grilu je vybaven praktickou vysouvací zásuvkou, kam můžete uložit grilovací nářadí nebo i připravené pokrmy, abyste je chránili před domácími mazlíčky. Za madlem zásuvky můžete mít připravené koření a omáčky, které tak budou stát na dosah ruky.

Otáčecí rožeň

Skvělá vychytávka na rožnění kuřat a dalších pokrmů. Grily vybavené rožněm od Broil King mají navíc přímo z výroby instalovaný přídavný trubkový hořák v zadní spodní části víka, který zajišťuje optimální výkon při rožnění. 

Profesionální rošty z odlité nerezové oceli

Broil King® představuje novinku v podobě nezničitelných roštů z odlité nerezové oceli, které jsou k dispozici výhradně na sérii Imperial ™. Jednoduchá údržba, dlouhá životnost nerezové oceli. Stejně jako jejich litinový protějšek mají tyto rošty použitelné obě strany. „Špičatá strana je ideální pro steaky, druhá drážkovaná pro zeleninu a zachytávání šťáv.

Boční IR vařič

Technologie infračerveného bočního hořáku Broil King® vám dává možnost rychle a efektivně opékat a grilovat lahodná jídla. Vysoce výkonný infračervený boční hořák 10 000 BTU je navržen tak, aby generoval žár 1700 ° F (927 ° C). 

Hořáky Dual-Tube ™

Patentovaný hořák „trubka v trubce“ zajišťuje rovnoměrný plamen a výkon po celé délce hořáku. Toto řešení zajišťuje také optimální distribuci tepla v topeništi. Více než 120 otvorů ve dvou řadách na každém hořáku poskytuje rychlé zahřátí grilu, a to i v zimním období.

Aromatizery Flav-R-Wave ™

Skvělá věc pro dokonalou chuť grilovaných pokrmů. Aromatizery zakrývají prostor nad hořáky, aby bylo zajištěno rovnoměrné rozložení tepla a odpařování vypékaných šťáv a tuků. Aromatizery také zabraňují popálení nádobí a odstiňují kapající tuk od hořáků. Zajišťují také udržení teploty v grilu při grilování s otevřeným víkem.

Teploměr Deluxe Accu-Temp ™

Teploměr Vám dává kontrolu nad grilováním. Ukazuje teplotu pod víkem grilu v rozsahu od 0 do 450 stupňů Celsia. Sonda poskytuje přesné měření teploty. Elegantní povrchová úprava umocňuje design a styl.

Police na koření

Police na koření

Praktická a funkční polička, která se nachází v bočním stolku v blízkosti pracovní plochy je ideální na koření. Vše je díky tomu na dosah a perfektní grilování může začít.

Elektronické zapalování

S elektronickým zapalováním Sure-Lite™ bude váš gril v provozu během vteřiny.

Uzamykatelná kolečka a nivelační knoflíky

Kola jsou opatřena zámkem tak, aby se nemohl gril posunout v nevhodný okamžik při grilování. Kromě toho nabízejí obě přední kola možnost vyrovnání grilu na nerovném terénu.

Linear Flow ventily s knoflíky 180 ° Sensi-Touch ™

Plynulá a jemná regulace výkonu grilu Broil King je s ovládacími knoflíky s technologií Sensi-Touch ™ hračka. Každý hořák má samostatnou regulaci pro optimální nastavení výkonu a také přímého i nepřímého grilování.

Zahradní gril Imperial je určen pro nejnáročnější nadšence grilování. Má dva nezávislé prostory pro grilování, zvládne romantickou večeři pro dva i párty pro 20 osob. Užaslí hosté budou obdivovat chutné pokrmy z grilu, které připravíte bez námahy. Díky vnitřnímu osvětlení grilovací plochy a podsvícení knoflíků vás při grilování nezaskočí ani zapadající slunce. Nejvyšší kvalita použitých materiálů a povrchové úpravy zajistí bezproblémový provoz po mnoho let.

 Doporučená maloobchodní cena u našich prodejců: ,– Kč / ,– €

Záruční lhůta pro jednotlivé komponenty platné pro sezónu 2021

Grilovací box s doživotní zárukou

Hořáky 10 let

Kryty hořáků 10 let

Rošty 10 let

Ostatní komponenty 2 roky

Výrobek je přizpůsoben tlakové normě v ČR a byl certifikován pro EU (CE).

Všechny plynové grily Broil King jsou vyráběny v USA a Kanadě, aby byla zajištěna co nejvyšší kvalita. Kvalifikovaní pracovníci, provádějí přísnou kontrolu kvality a kontrolu těsnosti plynového systému pro zajištění bezpečného používání grilu.

 • 6 hořáků Dual-Tube™ z nerezové oceli
 • Vestavěné světlo uvnitř většího grilovacího boxu a modře podsvícené knoflíky ovládání
 • 17,6 kW celkový výkon
 • 2,9 kW výkon bočního infra vařiče
 • 4,4 kW výkon zadního hořáku pro rožnění
 • 6 645 cm2 celková pracovní plocha s druhým patrem roštu
 • 3 225 cm2 plochy hlavního grilovacího prostoru
 • 1 614 cm2 povrchu menšího grilovacího prostoru
 • Nejkvalitnější rošty z odlitého nerezu Flav-R-Cast (uchovávají si výhody litiny, ale jsou téměř nerozbitné)
 • Kryty hořáků Flav-R-Wave™ jsou vyrobeny z nerezové oceli
 • Systém regulace teploty ventily Linear-Flow™ Sensi-Touch
 • Sure-Lite™ elektronické zapalování
 • 2 grilovací boxy různých velikostí z nerezové oceli
 • 2 teploměry ve víku Deluxe Accu-Temp™
 • Boční poličky z ušlechtilé oceli a jejich boky z odlitého hliníku (pravá polička je vybavena zásuvkou)
 • Ocelová skříňka s tuhou konstrukcí (do skříňky se vejde i 10 kg plynová láhev)
 • Nerezový ovládací panel, boční poličky, skříň a zásuvky
 • Šest koleček s možností natáčení a navíc tři přední kola mají možnost vyrovnání a aretace
 • Dvouplášťové víko z té nejkvalitnější nerezové oceli

Katalogové číslo: 997983 (vyhrazujeme si možnost změny katalogového čísla v závislosti na čase, místě produkce atp.)

EAN: 062703979830 (vyhrazujeme si možnost změny EAN čísla v závislosti na čase, místě produkce atp.)

Rozměry smontovaného  grilu: výška – 125 cm,  šířka – 193 cm, hloubka – 63 cm

Transportní rozměry:

Hmotnost: 138 kg 

 

Všechny grily Broil King jsou přímo u výrobce osazeny kompenenty plyového rozvodu a to zvyšuje bezpečnost a spolehlivost dodávaných produktů. Montáž je vždy velmi snadná a zvládnete ji podle tištěného manuálu, který obdržíte společně se zakoupeným grilem nebo vám může pomoci videonávod. Upozorňujeme, že videonávod je pouze ilustrační a nemusí vždy přesně odpovídat dodanému grilu.

DOPORUČENÉ DOPLŇKY

Infolinka:
+420 774 154 484

E-mail:
info@broilking.cz